Praca

1. Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań związanych z pozyskiwaniem nowych i obsługą dotychczasowych klientów firmy tj. m.in. za realizowanie ustalonych planów sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych, kontakt z klientami firmy, Udzielanie Klientom informacji techniczno – handlowych nt. produktów znajdujących się w ofercie firmy Heat-Pol. Analiza rynku (pod kątem zaspokojenia potrzeb klientów poprzez wprowadzenie do oferty nowych produktów)

Wymagania:

- Preferowane wykształcenie wyższe ekonomieczne/ handlowe/techniczne
- Gotowość do wyjazdów służbowych ( Pl oraz zagranica )
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego
- Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office, internet
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
- Umiejętność wykorzystania wiedzy technicznej do rozwiązywania problemów technicznych i handlowych
- Zdolności negocjacyjne
- Min.3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży grzewczej na stanowisku managerskim
Doświadczenie w koordynacji i nadzorze nad procesem przygotowywania warunków technicznych niezbędnych do realizacji sprzedaży – będzie stanowiło dodatkowy atut

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki finansowe
- Umowę agencyjną lub inną dogodną formę współpracy.

2. Spawacz

- realizacja prac spawalniczych na produkcji elementów grzejnych

Wymagania stawiane kandydatom:

- uprawnienia spawacza (lutowanie twarde)

- dbałość o powierzone narzędzia i materiały

- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków

Nasza oferta:

- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji zawodowych i doświadczenia

- umowa o pracę po okresie próbnym

Praca w zakładzie w Mnikowie k/Krakowa.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres mail frxergnevng(msp)urngcby.pbz.cy

3. Pracownik montażu (Panie / Panowie)

⦁ prace przy montażu elementów grzejnych ( przygotowanie elementu grzejnego do montażu, montaż plastikowych obudów )
⦁ obsługa wybranego odcinka produkcji elementów grzejnych zgodnie z przekazaną instrukcją.
⦁ dbałość o jakość produktu finalnego
⦁ niektóre prace będą wymagały znajomości sprzętu / aparatury pomiarowej (np.: suwmiarki, multimetry, próbniki przebicia itp.) - do przyuczenia w trakcie szkolenia.

Wymagania stawiane kandydatom

⦁ wykształcenie min. średnie zawodowe (mile widziane średnie zawodowe, preferowane elektryczne / elektrotechniczne / elektromechaniczne)
⦁ zdolności manualne; dokładność, precyzja.
⦁ odpowiedzialność
⦁ samodzielność
⦁ zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
⦁ umiejętność pracy w zespole
⦁ praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
⦁ uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane

Nasza oferta

⦁ praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
⦁ umowa o pracę po okresie próbnym
⦁ zarobki do 3000 - 3500 zł brutto w systemie premiowania
⦁ możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres mail frxergnevng(vpo)urngcby.pbz.cy

Siedziba firmy

Biuro handlowe
Mników 322
PL 32-084 Morawica, Polska

Kontakt

biuro@heatpol.com.pl

kom: +48 668 015 941

tel: +48 12 423-60-65

fax: +48 12 280-55-20

X